Kolagenové solárium

Kolagenové trubice - opalují šetrněji a stimulují kolagen a elastan v pokožce celého těla. Kolagenové trubice využívají viditeľné červené světlo frekvence 633 nm na znovuoživení procesu foto-bio-stimulace. Tento proces je spoluzodpovědný za tvorbu kolagenu a elastanu, které udržují pleť napnutou a hladkou.

 

FOTO-BIO-STIMULACE

Regenerace a omlazení pokožky

 • Klinicky podložená stimulace kolagenu, elastanu a hyaluronu
 • Vyhlazuje  jemné  vrásky  a redukuje hluboké vrásky, zlepšuje celkový vzhled pleti
 • Vysoko účinný proti celulitidě, striím a rozšířeným cévkám
 • Zjemňuje póry
 • Mizí pigmentové a stařecké skvrny
 • Snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima
 • Výrazně snižuje tvorbu vrásek na tváři a dekoltu
 • Regeneruje nehty a vlasy
 • Viditelné napnutí pokožky na celém těle
 • Pleť vypadá jasnější a zdravější
 • Zlepšuje se vstřebávání a účinky kosmetických přípravků

Rozsáhlá studie prokázala, že:

 • 97% klientů pociťuje pevnost a pružnost pokožky celého těla,
 • 97% klientů pozoruje výrazný efekt liftingu tváře, krku a na dekoltu,
 • 88% klientiek zaznamenalo značnou celkovou vitalizaci pokožky.

Co způsobuje stárnutí pokožky?

Stárnutí pokožky je ovlivněné celou řadou faktorů. V důsledku vnitřních a vnějších vlivů zaznamenáváme neustálé kožní změny od dětství až do dospělosti. Stárnutí znamená, že buňky našeho těla nejsou schopné samoregenerace a věkem je oslabená i odolnost vůči vlivům životního prostředí a bakteriím. To má za následek suchou pleť, vrásky, citlivou pokožku a ztrátu elasticity kůže. Po 45 roku života pokožka slábne, je jemnější a tenčí – takže je náchylnější k poškození způsobenému vnějšími vlivy životního prostředí. Výzkumné studie, mnoho odborníků a dermatologů naznačují, že červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje a reaktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v buňkách a právě oni jsou klíčovými proteiny, které dodávají naší pokožce pružnost, pevnost a mladistvý vzhled.

Co můžeme očekávat od terapie červeným světlem vyzařujícím z kolagenových trubic?

Na základě výzkumu dokáží kolagenové lampy zlepšit tón a barvu pleti, redukují pigmentové skvrny, strie, celulitidu, červené žilky, zjemňují vrásky a snižují jejich tvorbu. Červené světlo taktéž stimuluje krevní oběh a pomáhá regenerovat elastinová vlákna v tkanivu, které udržuje pleť pružnou a napnutou.

Je červené světlo bezpečné?

Terapie červeným světlem vyzařujícím z kolagenových lamp je jedna z mála metod, která je tělu přirozená, jemná a neškodná, a která redukuje příznaky stárnutí. Červené zářivky jsou bez ultrafialového záření a jejich působení je bezbolestné – není potřebný žádný čas na zotavení.

Jak proniká červené světlo vyzařované z kolagenových lamp do pokožky?

Studie ukázaly, že viditelné červené světlo proniká až k tukové vrstvě a má prospěšné protizápalové vlastnosti. Červené světlo stimuluje schopnost pokožky vytvářet kolagen a elastin, ale také zvyšuje okysličení a vstřebávání živin. Červené světlo ve viditelném světelném spektru o 600nm a 700nm také stimuluje vitalitu a propustnost kožních buněk. Laboratorní studie prokázali, že kožní buňky rostou o 150 až 200% rychleji a přinášejí větší užitek živým tkáním, když jsou stimulované barevným světlem o určité vlnové délce.

Kdy se dostaví výsledky?

Omlazující efekt závisí na stavu pokožky, věku a na počtu a výkonu trubic v soláriu. Každý reaguje jinak. Výzkum však ukázal, že mnoho lidí potvrdilo viditelné výsledky zlepšení odstínu pleti, zmenšení pórů a snížení výskytu stařeckých skvrn v době prvních 30-60 dnů při pravidelných návštěvách. Pro dosažení co nejlepších výsledků je potřebná také doplňková péče o pleť a tělo.