KosmetikaSolární kosmetika je důležitá nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Rychlejší a trvalejší opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování.

V případě solární kosmetiky platí, že aplikace solární kosmetiky před opalováním v soláriu
je s ohledem na péči o kůži daleko lepší než opalování v soláriu bez použití jakéhokoliv produktu.

Hlavním faktorem pro kvalitu solární kosmetiky je obsah důležitých látek, vitamínů, minerálů a speciálních formulí/ komplexů. Dá se říci, že obecně platí, že čím vyšší cena solární kosmetiky o to kvalitnější solární kosmetiku se jedná. Dražší/kvalitnější solární kosmetika obsahuje daleko větší množství hydratační látek, výživných látek a tzv. bronzerů, než levnější solární kosmetika. Proto je daleko důležitější, položit si otázku, jak dalece chcete o svoji kůži pečovat a jak „hezkou“ barvu chcete mít.

Při opalování v soláriu nesmíme zapomínat také na solární kosmetiku určenou pouze
pro obličej a dekolt. Kůže na obličeji a v oblasti dekoltu je odlišně a daleko více namáhána vnějšími a povětrnostními vlivy než kůže na těle. Díky tomu vyžaduje i speciální péči. Solární kosmetika pro obličej a dekolt obsahuje mnohem větší koncentraci účinných látek a to jak pro maximální opálení, tak i pro maximální výživu a hydrataci. Nebojte se tedy kombinovat solární kosmetiku určenou pouze pro obličej a dekolt se solární kosmetikou určenou pro celé tělo.

Velmi důležitou součástí opalování a to nejen v soláriu, je následná péče o kůži po opalování. Kosmetika po opalování obsahuje cenné pěstící účinné látky, které pomáhají chránit, prodloužit a zintenzivnit přirozené opálení, hydratují pokožku, zklidňují pleť
a dodávají živiny.

  Otevírací doba

 • Pondělí
  9:00 - 20:00
 • Úterý
  9:00 - 20:00
 • Středa
  9:00 - 20:00
 • Čtvrtek
  9:00 - 20:00
 • Pátek
  9:00 - 20:00
 • Sobota
  15:00 - 19:00
 • Neděle
  15:00 - 19:00
 • Získejte nádherný úsměv a formujte svou postavu během opalování.