Správná volba pro vaše zdraví

Solární studio Golden Beach nabízí klimatizované studio s TV, DVD, nadstandartní, moderní a příjemné prostředí, nejmodernější stroje vysoké kvality s nadčasovým designem značky ERGOLINE, MEGASUN s funkcí AQUAFRESH + AROMA, MULTIVISION, profesionální obsluha, nabídka a výběr solární kosmetiky světové kvality špičkových firem EMERALD BAY, CALIFORNIA TAN. Splňujeme nejpřísnější normu EU 0,3W/m2 pro bezpečné opálení.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Opalování bez objednávek

Opalovací časy v solárním studiu Golden Beach jsou natolik krátké, že není třeba se objednávat.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Aqua Fresh

Svěží inovace v soláriích MegaSun je nový komfortní program Aqua Fresh Pro osvěžení zákazníků solárií mlží Aqua Fresh do solární kabiny v rovnoměrných intervalech jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně. Absolutní novinkou v programu je při tom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Bezpečnost provozu

Naše stroje jsou pod neustálou kontrolou odborné akreditované firmy. Bezpečnost opalování a výměna solárních trubic je pro nás samozřejmou a prvořadou záležitostí. Certifikáty o výměně trubic jsou k nahlédnutí v našem solárním studiu

Golden Beach Studio Česká Lípa


Solární studio Golden Beach v České Lípě!


V našem studiu se o Vás bude starat profesionální a vyškolený personál a vy se tak můžete nechat hýčkat a užívat si chvilky klidu. U nás se nejen opálíte na moderních a díky pravidelnému a včasnému servisu bezpečných soláriích s funkcí aquafresh + aroma s moderní hudbou, ale také můžete ochutnat prvotřídní kávičku + nealko nápoje. Načerpat energii a zkrášlit se můžete pomocí galvanickému ošetření pleti či těla zn. Nuskin. Dále si můžete zacvičit na vibrační plošině nebo stepperu. Solária nabízíme 3x horizontální zn. Ergoline a 1x vertikální zn. Megasun. Splňujeme nejpřísnější EU normu pro bezpečné opálení. Díky solariím Ergoline získáte souměrné a krásné opálení.Pobyt v těchto certifikovaných soláriích navíc pomáhá při některých kožních onemocněních,posiluje imunitní systém a hlavně Vaší pokožku perfektně připraví na chladné večery. Prodej kosmetiky, krémů pro opalování v soláriích. Pro zvýraznění opálení, zvýšení účinnosti a zklidnění a vyživení pokožky po opalování nabízíme solární kosmetiku světových výrobců, například Sun Cosmetics, California Tan, Emerald Bay a Soleo.

Získejte nádherný úsměv a formujte svou postavu během opalování.

Těšíme se na Vaší návštěvu v solárním studiu Golden Beach.

Permanentky

V prodeji jsou permanentky, které snižují cenu v závislosti na délce permanentky - čím víc dobijete, tím levněji se opalujete ...

Golden Beach Studio Česká Lípa


Platnost permanentek a zálohy na permanentky

Při zřízení permanentky je vybírána od zákazníka vratná záloha 30,-Kč na vydanou permanentku. Pokud je karta na permanentku nepoškozena vrácena po vychození permanentky ve lhůtě do jednoho roku od posledního pohybu na permanentce, je vyplacena zpět zákazníkovi záloha 30,- Kč na permanentku.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Permanentka na solárium zřízená v solárním studiu Golden Beach je časově neomezená, ale pokud není na permanence po dobu 1 roku pohyb, permanentka se ruší. Ruší se stejně tak záloha 30,- na kartu permanentky.

Golden Beach Studio Česká Lípa


Hotovost Bonus
500,- 10% (sleva 9%)
1 000,- 20% (sleva 17%)
1 500,- 30% (sleva 23%)
2 000,- 40% (sleva 28%)

Solária

Nu Skin - Galvanic SPA

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička Nu Skin - Galvanic SPA je jedním ze prostředků, které umí udržet Vaší pleť ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky do Vašeho těla. Galvanická žehlička funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení kůže, působí na odstranění vrásek, zmenšuje podbradek, vlasy a celulitidu.

Skvostná bižuterie

Bižuterie.

  Otevírací doba

 • Pondělí
  9:00 - 20:00
 • Úterý
  9:00 - 20:00
 • Středa
  9:00 - 20:00
 • Čtvrtek
  9:00 - 20:00
 • Pátek
  9:00 - 20:00
 • Sobota
  15:00 - 19:00
 • Neděle
  15:00 - 19:00
 • Získejte nádherný úsměv a formujte svou postavu během opalování.